Soffbord 1900-talets första hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, art deco, 1920/30-tal, skiva fanérad i alm, ben i bonad björk, höjd 58,5, diameter 85 cm

Bruksslitage

626255

2019-03-22