Pablo Picasso Färglitografi
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Danseuse naine", ur "Barcelona suite", färgoffset, 1966, efter Pablo Picasso, signerad med blyerts samt numrerad 30/60, utgiven av Museo Picasso, Barcelona, bladstorlek ca 75,5x55 cm
fläck ovan motiv samt smärre fläckar längs höger bladkant
626275
2019-03-21