Klubbat för:
240 EUR
Utropspris
300 EUR
OKÄND KONSTNÄR, efter Tizian, 1800-tal, Den Helige Magdalena, olja på duk (dubblerad) 81x64 cm.
626277
2019-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här