Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

OKÄND KONSTNÄR, efter Tizian, 1800-tal, Den Helige Magdalena, olja på duk (dubblerad) 81x64 cm.

626277

2019-03-21