Erkki Luhtala

Erkki Luhtala
Erkki Luhtala
Erkki Luhtala
Erkki Luhtala
Erkki Luhtala
Erkki Luhtala
Erkki Luhtala
Erkki Luhtala

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

200 EUR

ERKKI LUHTALA: Vattendrag, signerad samt daterad 1986, olja på duk 86x100 cm.

626278

2019-03-21