Klubbat för:
9 000 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, jaktstilleben med fåglar hängande på vägg, olja på pannå, ca 63,5x35 cm
Karckelyr, omfattande slitage med repor och slagmärken
626284
2019-03-21