Örhängen med knutformade dekor

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld med knutformade dekor, skruvstiftsystem, Guldvaruhuset, Stockholm, höjd ca 1.2 cm, totalvikt ca 3 g

Slitage, en knut är något sned med några mindre bucklor

626304

2019-03-29