Fåtöljer och fotpall

Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall
Fåtöljer och fotpall

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, FOTPALL, 2000-tal, modell Howard, svart tygklädsel, lösa dynor, svarvade ben, hjultrissor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

626317

2019-03-21