Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Dansande människor, signerad P. Dahl, 325/235, färglitografi, ca 54x36,5 cm
626326
2019-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här