Jonas Theselius akrylkomposition

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONAS THESELIUS (född 1962):"Divid I", signerad a tergo Jonas Theselius, akryl på papper uppklistrad på pannå, 21x21 cm

Mindre kantskador

626327

2019-03-22