Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JONAS THESELIUS (född 1962):"Divid I", signerad a tergo Jonas Theselius, akryl på papper uppklistrad på pannå, 21x21 cm
Mindre kantskador
626327
2019-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här