P A Persson

P A Persson
P A Persson
P A Persson
P A Persson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914): sjöbodar, signerad P A Persson, olja på duk, ca 44x67 cm

626334

2019-03-26