Johan Sjösvärd oljemålning

Johan Sjösvärd oljemålning
Johan Sjösvärd oljemålning
Johan Sjösvärd oljemålning
Johan Sjösvärd oljemålning
Johan Sjösvärd oljemålning
Johan Sjösvärd oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

JOHN SJÖSVÄRD (1890-1958): Hästar, signerad och daterad John Sjösvärd -52, olja på pannå, ca 30x32 cm

Smärre slitage

626338

2019-03-21