Spegellampett senempire

Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire
Spegellampett senempire

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1800-talets mitt, senempire, för 2 ljus, förgylld pastelerad dekor, höjd 58x61 cm

Senare bronserad, senare ljusarmar

626342

2019-03-21