Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VITRINSKÅP, idegran, 1900-talets andra hälft, höjd ca 175 cm, bredd 102 cm, djup 34 cm
repor, märken
626345
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här