Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av uppställda ting och vaser i underglasyrblått, järnoxid, emaljfärger smat guld, botten med Guangxus sex karaktärers märke, diameter ca 18 cm
Smärre slitage
626351
2019-03-26