Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR , 2 st., lergods, Kina Song (960-1279), Qingbai, grön glasyr, diameter ca 17-18 cm
PROVENIENS: Den ena utställd 1985 i Borås, "Mittens rike", katalognummer 153
Slitage
626353
2019-03-26
Gör en kostnadsfri värdering här