Tina Elfast akvarell

Tina Elfast akvarell
Tina Elfast akvarell
Tina Elfast akvarell
Tina Elfast akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TINA ELFAST (född 1952): Komposition, signerad och daterad Tina Elfast -00, akvarell, bildmått ca 29x27,5 cm

Kuntoraportti

626354

Päivämäärä:

2019-03-21