Tina Elfast akvarell
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TINA ELFAST (född 1952): Komposition, signerad och daterad Tina Elfast -00, akvarell, bildmått ca 29x27,5 cm
Kuntoraportti
626354
Päivämäärä:
2019-03-21