Vinglas Ullberg

Vinglas Ullberg
Vinglas Ullberg
Vinglas Ullberg
Vinglas Ullberg
Vinglas Ullberg
Vinglas Ullberg
Vinglas Ullberg
Vinglas Ullberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EVA ULLBERG, vinglas, 5+2, 1900-talets andra hälft, undertill signerade, höjd ca 22-24

626361

2019-03-21