Byrå i gustaviansks til

Byrå i gustaviansks til
Byrå i gustaviansks til
Byrå i gustaviansks til
Byrå i gustaviansks til
Byrå i gustaviansks til
Byrå i gustaviansks til
Byrå i gustaviansks til
Byrå i gustaviansks til

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, grönbemålad tre lådor, beslag i mässing, höjd ca 82, 77x40 cm, nyckel finns

Senare bemålning, färgbortfall och repor

626370

2019-03-23