Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLOR, 2 st, 1950-tal teakfanér, med underskåp med skjutdörrar, höjd ca 158, 85x41 cm vardera
Bruksslitage
626372
2019-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här