Jussi Mäntynen skulptur

Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur
Jussi Mäntynen skulptur

Klubbat för:

2 800 EUR

3 000 EUR

JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978) Älgkalv, signerad samt daterad 1930, brons, höjd ca 31 cm

626376

2019-05-20