Klubbat för:
2 000 EUR
Utropspris
800 EUR
GUNNAR FINNE (1886-1952) Bastuflicka, signerad samt daterad -45, brons, höjd ca 20,5 cm
626382
2019-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här