Gunnar Finne skulptur

Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

800 EUR

GUNNAR FINNE (1886-1952) Bastuflicka, signerad samt daterad -45, brons, höjd ca 20,5 cm

626382

2019-05-20