Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben, signerad I.D-Å, enligt påskirft a tergo inköpt på Liljevalchs vårsalong 1969, olja på pannå, ca 69x68 cm

626390

2019-03-23