Greta Gerell

Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell
Greta Gerell

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GRETA GERELL (1898-1982): Kvinna vid parkbänk, signerad Gerell, olja på pannå, ca 49x60 cm.

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

626396

2019-03-25