Wainö Aaltonen skulptur

Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur
Wainö Aaltonen skulptur

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

2 500 EUR

WÄINÖ AALTONEN (1894-1966) Kvinnohuvud, signerad samt daterad 1917, brons, höjd ca 33 cm + granitsockel 2 cm

626397

2019-05-20