Byrå blandstil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, blandstil, betsat björk fanérad, med 2 lådor samt mässing beslag, benen med klotformad dekor, höjd ca 73, 76x42 cm
Slitage, stötmärken, lackeringen på skivan är något uttorkad, märken, repor
626407
2019-03-22