Byrå blandstil

Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil
Byrå blandstil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, blandstil, betsat björk fanérad, med 2 lådor samt mässing beslag, benen med klotformad dekor, höjd ca 73, 76x42 cm

Slitage, stötmärken, lackeringen på skivan är något uttorkad, märken, repor

626407

2019-03-22