Bänk med lådor
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÄNK, fanerad i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), svävande topp med fack, underdel med 3 lådor, ben och beslag i metall, dansk tillverkning, höjd ca 44 cm, ca 108 x 38 cm
Kraftigt repad, fanerskador, Citesintyg giltigt inom EU medföljer
626413
2019-03-22