Bänk med lådor

Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor
Bänk med lådor

Klubbat för:

1 100 SEK

1 200 SEK

BÄNK, fanerad i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), svävande topp med fack, underdel med 3 lådor, ben och beslag i metall, dansk tillverkning, höjd ca 44 cm, ca 108 x 38 cm

Kraftigt repad, fanerskador, Citesintyg giltigt inom EU medföljer

626413

2019-03-22