Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets slut, blandstil, rikt skuren dekor på skåpsdörrarn med bytesdjur och vindruvsklasar, inändigt med ett hyllplan, ek, höjd ca 90 samt 174x58 cm

Nyckel saknas, fläckar på ovansidan, bruks och åldersrelaterat slitage

626416

2019-03-21