Golvlampa jugend

Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets början, jugend, svartlackerat smide, höj- och sänkbar, för glödlampa samt stearinljus, lampskärm i melerat glas, höjd 160 cm

Slitage, patina, en funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

626427

2019-03-23