Oidentifierad konstnär Oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av man med monokel, olja på duk, ca 62x51 cm

krackelering, smärre färgbortfall, lagning

626434

2019-03-26