Sparkvagn

Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn
Sparkvagn

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HELGEVAGNEN, industriell sparkvagn för mindre varutransport, 1900-talets mitt, Helge Nyberg AB

Bruksslitage, patina

626438

2019-03-23