Serveringsbestick för fisk
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FISKBESTICK, 2 dlr, sterlingsilver, Paris 1900-talets början, bestående av: serveringsgaffel, serveringskniv, floral dekor, stämplade, längd ca 26 resp. 29 cm, i etui
Minimalt slitage, etuiet med smärre åldersrelaterat slitage
626442
2019-03-22