Serveringsbestick för fisk

Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk
Serveringsbestick för fisk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKBESTICK, 2 dlr, sterlingsilver, Paris 1900-talets början, bestående av: serveringsgaffel, serveringskniv, floral dekor, stämplade, längd ca 26 resp. 29 cm, i etui

Minimalt slitage, etuiet med smärre åldersrelaterat slitage

626442

2019-03-22