Barmöbel Danmark 1960-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARMÖBEL, fanerad i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), uppvikbar topp, därunder barinredning, en sida med 3 lådor, andra sidan med hylla och flaskställ, rullbar på hjul, H ca 76 cm, ca 63 / 125 x 60 cm
Bruksslitage, Citesintyg giltigt inom EU medföljer
626447
2019-03-22