Barmöbel Danmark 1960-tal

Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal
Barmöbel Danmark 1960-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARMÖBEL, fanerad i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), uppvikbar topp, därunder barinredning, en sida med 3 lådor, andra sidan med hylla och flaskställ, rullbar på hjul, H ca 76 cm, ca 63 / 125 x 60 cm

Bruksslitage, Citesintyg giltigt inom EU medföljer

626447

2019-03-22