"Daldansen"

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, "Daldansen", vaser, 1800/1900-tal, flintgods, polykrom dekor, undertill märkta Rörstrand, höjd ca 12 cm

Ett par små nagg.

626455

2019-03-21