Sminkbord Danmark 1960-tal
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SMINKBORD, fanerad i Riopalisander (Dahlbergia Nigra), uppfällbar skiva, därunder spegel samt fack, fristående modell, dansk tillverkning, höjd ca 77 cm, ca 100x46 cm
Fläckar, Citesintyg giltigt inom EU medföljer
626467
2019-03-22