Fritz Jakobsson 2 etsningar

Fritz Jakobsson 2 etsningar
Fritz Jakobsson 2 etsningar
Fritz Jakobsson 2 etsningar
Fritz Jakobsson 2 etsningar
Fritz Jakobsson 2 etsningar
Fritz Jakobsson 2 etsningar
Fritz Jakobsson 2 etsningar
Fritz Jakobsson 2 etsningar

Klubbat för:

30 EUR

150 EUR

FRITZ JAKOBSSON (1940-) 2 st etsningar, kompositioner, signerade, EA, 24/95, 17x14 & 15x13 cm

ena bladet löst i ramen

626489

2019-03-21