Hannu Väisänen oljemålning

Hannu Väisänen oljemålning
Hannu Väisänen oljemålning
Hannu Väisänen oljemålning
Hannu Väisänen oljemålning
Hannu Väisänen oljemålning
Hannu Väisänen oljemålning

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

HANNU VÄISÄNEN (1951-) "Trädets historia", signerad samt daterad -89, akryl på duk, 32x23 cm

626492

2019-03-21