Ardy Strüwer

Ardy Strüwer
Ardy Strüwer
Ardy Strüwer
Ardy Strüwer
Ardy Strüwer
Ardy Strüwer

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "Under a Rainbow", signerad och daterad X 2006, olja på duk, ca 80x100 cm

626518

2019-03-23