Tillbaka till katalog

Favre-Leuba herrarmbandsur

Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur
Favre-Leuba herrarmbandsur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Beskrivning

FAVRE-LEUBA, armbandsur, gulddoublé, 1950-tal, automatisk, plexiglas, boettnr. 2409, 0233, läderband med spänne i gulddoublé, diameter 31 mm, inkl. originalbox

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

626530

Datum:

2019-04-02