Sten Dunér oljemålning

Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEN DUNÉR (född 1931): "Störtflod/ höst", signerad och daterad Dunér -85, olja på duk, 130x180 cm

626537

2019-03-26