Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
L ROOS (1900-tal): Vy mot Katarina Kyrka, signerad L Roos, ca 46x55,5 cm
Zustandsbeschreibung
626542
2019-03-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner