Roos oljemålning

Roos oljemålning
Roos oljemålning
Roos oljemålning
Roos oljemålning
Roos oljemålning
Roos oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

L ROOS (1900-tal): Vy mot Katarina Kyrka, signerad L Roos, ca 46x55,5 cm

Zustandsbeschreibung

626542

2019-03-26