Elastolin figurer
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ELASTOLIN FIGURER, 1930-40-tal, ca 30 figurer, bestående av soldater, klättrande, muciserande, fanbärare, bårbärare, duvslag, mm, 2 st bilar samt 2 kanoner, strålkastare medföljer
Skador, slitage, delar saknas
626554
2019-03-23