Elastolin figurer

Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer
Elastolin figurer

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELASTOLIN FIGURER, 1930-40-tal, ca 30 figurer, bestående av soldater, klättrande, muciserande, fanbärare, bårbärare, duvslag, mm, 2 st bilar samt 2 kanoner, strålkastare medföljer

Skador, slitage, delar saknas

626554

2019-03-23