Zarah Leander
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FILMAFFISHER, 2 st, Zarah Leander, litografiska originaltryck, "Till Främmande Strand", 1937, Ivar Haeggströms Lito, Stockholm, samt "Falsk Millionären" (litografisk tryck av Einar Forseth, 1931) J. Olsens litografiska, Stockholm, oramade 70x100 cm.
Skador, revor, veck
626563
2019-03-21