Zarah Leander

Zarah Leander
Zarah Leander
Zarah Leander
Zarah Leander

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FILMAFFISHER, 2 st, Zarah Leander, litografiska originaltryck, "Till Främmande Strand", 1937, Ivar Haeggströms Lito, Stockholm, samt "Falsk Millionären" (litografisk tryck av Einar Forseth, 1931) J. Olsens litografiska, Stockholm, oramade 70x100 cm.

Skador, revor, veck

626563

2019-03-21