Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1950/60-tal, flerdelat glas med fasettslipade kanter, mått ca 102x62 cm
Skador: Glas med fläckar

Glas med mindre fläckar

626566

2019-03-22