Klubbat för:
23 000 SEK
15 000 SEK
ABRAHAM VAN DEN TEMPEL, hans efterföljare: Flicka med fjäril, olja på duk, 101x76 cm
PROVENIENS: Alice Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland
Fragment, lagningar, krackeleringar
626576
2019-03-26