Romersk skola oljemålning

Romersk skola oljemålning
Romersk skola oljemålning
Romersk skola oljemålning
Romersk skola oljemålning
Romersk skola oljemålning
Romersk skola oljemålning

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROMERSK SKOLA (omkring 1700): Cimon och Pera/ Caritas Romana, olja på duk, ca 115x90 cm

PROVENIENS: Alice Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland

Dubblerad

626577

2019-03-26